Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł PO burmistrzem Kraśnika. Wiceminister z PiS: Ukrył swoją przynależność partyjną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 17:52 Powrót do artykułu
Oprócz małych korekt wszystko po staremu będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski jarek fikol fikol i bedzie zmykoj, folwark i eksperymenty tak sie koncza, nastepny fikolek w odmet historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek jest sam lepszy jak cała ta p(i)sia wataha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem juz powchodziliscie wołkowi bez wazeliny w d**e?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicznie to banda tępych wieśniaków, z okolic bo z Paryża tu nikt nie przyjechał. Wstyd. Wilk to cwel ! #Nie mój burmistrz.
 Jak nisko trzeba upaść, żeby w taki sposób się wypowiadać o innych!!?!  Żal mi ciebie zawistny mały człowieczku, tak po prostu żal ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek jest sam lepszy jak cała ta p(i)sia wataha.[/quote]  
[quote]Kraśnicznie to banda tępych wieśniaków, z okolic bo z Paryża tu nikt nie przyjechał. Wstyd. Wilk to cwel ! #Nie mój burmistrz.
Jak nisko trzeba upaść, żeby w taki sposób się wypowiadać o innych!!?!  Żal mi ciebie zawistny mały człowieczku, tak po prostu żal ....
 A ten jak nisko upadł,Robercik?Żal ci go ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo, powiem szczerze, że współczuję wszystkim, którzy mają doczenienia na jakiejkolwiek płąszczyźnie życia z tak zawistnymi ludźmi i to niezależnie po której są stronie! Bo przecież można się różnić w poglądach, ale czy to pozwala na chamskie poniżanie drugiej strony? Brakiem elementarnej kultury pokazujecie swoją małość, a właściwie minimalność. I to tyle w tym temacie z mojej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robercik pimpuj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie byłego burmistrza wracaja na piedestal owoce juz niedlugo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwy i śmiecie znów Kraśnik rabować BEDZIECIE *** i śmiecie my was zajebaccieciecie wilcy woooooooooon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiakom puszczają nerwy i hamulce moralne. Wiele zamieszczonych wypowiedzi cuchnie prostactwem i chamstwem. Wstyd przynosicie swojej partii, której jesteście tak gorliwymi wyznawcami. Mam nadzieję, że Pan Wilk będzie reprezentował Krasniczan i nie sprowadzi żadnych emigrantów, absolutnie żadnych, bo miasta po prostu na to nie stać, że pomóc trzeba najpierw swoim mieszkańcom, by móc im spojrzeć w oczy w czystym sumieniem. I że będzie burmistrzem swoich wyborców,a nie partii PO, która się skompromitowała  się tyloma aferami i że będzie rządził długo, czego mu życzę. Pani Pomykalska niestety miała poparcie osób, które ją pociągnęły w dół zamiast wypromować. Te trzy mandaty, które zdobyli, a raczej te osoby, to porażka, bo nic sobą nie reprezentują, nic nie wnoszą. Żal natomiast dwóch innych działaczy krasnickich, że nie weszli, czyli pp Członki i Iwana, bo to bardzo mądrzy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiakom puszczają nerwy i hamulce moralne. Wiele zamieszczonych wypowiedzi cuchnie prostactwem i chamstwem. Wstyd przynosicie swojej partii, której jesteście tak gorliwymi wyznawcami. Mam nadzieję, że Pan Wilk będzie reprezentował Krasniczan i nie sprowadzi żadnych emigrantów, absolutnie żadnych, bo miasta po prostu na to nie stać, że pomóc trzeba najpierw swoim mieszkańcom, by móc im spojrzeć w oczy w czystym sumieniem. I że będzie burmistrzem swoich wyborców,a nie partii PO, która się skompromitowała  się tyloma aferami i że będzie rządził długo, czego mu życzę. Pani Pomykalska niestety miała poparcie osób, które ją pociągnęły w dół zamiast wypromować. Te trzy mandaty, które zdobyli, a raczej te osoby, to porażka, bo nic sobą nie reprezentują, nic nie wnoszą. Żal natomiast dwóch innych działaczy krasnickich, że nie weszli, czyli pp Członki i Iwana, bo to bardzo mądrzy ludzie.
 Skąd ta PEWNOŚĆ,że ów człek to zwolennik PiS-u?Tylko proszę mi nie pisać ze tylko oni plują jadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, bardzo żal, że do rady nie wszedł pan Iwan. Może teraz Rada Spółdzielni  rozliczy go za roboty wykonane przez pracowników Spółdzielni na jego rzecz (baner na ul. Granicznej, plakaty rozwieszane w godzinach pracy, ulotki roznoszone przez pracowników). Mieszkańcy Fabrycznego widzieli to wszystko i dokonali właściwego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Stawiarski pluje mieszkańcom naszego miasta w twarz uważając ich za głupców nie wiedzących z jakiej opcji politycznej wywodzi się pan Wilk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...Stawiarski pluje mieszkańcom naszego miasta w twarz uważając ich za głupców nie wiedzących z jakiej opcji politycznej wywodzi się pan Wilk.) Odczepcie się od P.Stawiarskiego! On jeździ na nartach z Prezydentem  a z Naczelnikiem Państwa bywał na miesięcznicach. Możecie mu skoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...Stawiarski pluje mieszkańcom naszego miasta w twarz uważając ich za głupców nie wiedzących z jakiej opcji politycznej wywodzi się pan Wilk.)     Odczepcie się od P.Stawiarskiego! On jeździ na nartach z Prezydentem  a z Naczelnikiem Państwa bywał na miesięcznicach.     Możecie mu skoczyć.
 Prowokator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać POPiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać POPiS
 Tylko tyle twój nowoczesny móżdżek mógł stworzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik wybrał demokratycznie i wycie do księżyca nic nie pomoże .Szanujmy się jako mieszkańcy.Co nas obchodzi PiS Po czy inna ..Wojtek jest rozsądny.Bedzie wspaniałym burmistrzem .A jak nie to go rozliczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądny burmistrz nie rozdaje z pieniędzy podatników obiadków po złotówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...